tamam
Hebei Zhongteng New Material Technology Co., Ltd 86--17531801913 Sales@weldedmesh-fencing.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Ağlı çit için yüzey nasıl seçilir? PVC kaplı veya Toz kaplı

Ağlı çit için yüzey nasıl seçilir? PVC kaplı veya Toz kaplı

September 4, 2023

Genellikle Mesh çiti satın aldığımızda, bunun PVC Kaplamalı yüzey işlemi mi yoksa Toz boyalı yüzey işlemi mi olduğunu dikkate alacağız ve artık herkesin size açıklama konusundaki şüphelerini ortadan kaldıracağız.

 

PVC Kaplı ağ, bir plastik film tabakası oluşturmak için metal üzerine eşit şekilde püskürtülen metal plastik tozunun ısıtılması veya emdirilmiş plastik sıvının metal parçalara ısıtılarak soğutulması, metal yüzey üzerine plastik kaplanmış, genellikle ağ yüzeyinde 0,7 mm-0,8 mm'lik emprenye edilmiş katman kalınlığı, hem güzel hem de korozyona karşı daha fazla dış mekan için uygundur.bu aynı zamanda iç mekan için de kullanılır.

 

Toz boyalı örgü, genellikle elektrostatik toz püskürtme hakkında konuşuruz, plastik tozun yüklenmesini sağlamak, demir plakanın yüzeyine adsorbe edilmesi ve daha sonra 180 ~ 220 ° C pişirmeden sonra tozun erimesi ve yapışması için elektrostatik jeneratörün kullanılmasıdır. Metal yüzeye, sprey ürünler çoğunlukla kutunun iç mekan kullanımında kullanılır, boya filmi düz veya mat efektlidir.Püskürtme tozu esas olarak akrilik toz, polyester toz vb., genellikle 0.1mm-0.2mm püskürtme tabakası kalınlığının örgü yüzeyinde, iç ve dış mekanlara uygundur.

 

hakkında en son şirket haberleri Ağlı çit için yüzey nasıl seçilir? PVC kaplı veya Toz kaplı  0

 

hakkında en son şirket haberleri Ağlı çit için yüzey nasıl seçilir? PVC kaplı veya Toz kaplı  1